O Nas

ŚLĘZAK Agencja Celna

Agencja Celna Krzysztof Ślęzak istnieje na rynku od 1998 roku, gwarantując klientom najwyższą jakość usług celnych związanych z międzynarodowym obrotem towarami.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie prawa celnego. Podstawą naszej działalności jest profesjonalny zespół. Stanowią go wybitni specjaliści z zakresu prawa celnego z ogromnym doświadczeniem i wykształceniem. Rozwiązujemy niezwykle skomplikowane problemy z zakresu prawa celnego.

Od 2010 roku nasza agencja celna posiada certyfikat AEO (Authorised Economic Operators) Certyfikat AEO przyznawany jest wyłącznie firmom spełniającym restrykcyjne wymogi Służby Celnej, poprzedzone długotrwałym audytem. Potwierdza on naszą wiarygodność i upoważnia do korzystania z szeregu przywilejów i ułatwień celnych, przez co zapewniamy najwyższe standardy oferowanych usług w łańcuchu dostaw.

W trakcie naszego rozwoju osiągnęliśmy najwyższy poziom obsługi klienta. Ukoronowaniem naszego działania jest zwycięstwo w prestiżowym rankingu agencji celnych Dziennika Gazeta Prawna, w kategorii jakości obsługi i satysfakcji klienta.

Zapewniamy profesjonalną obsługę przed organami celnymi we wszystkich procedurach celnych. Innowacja, efektywność, wiedza i ogromne zaangażowanie to nasza siła.

Zdobyliśmy 1 miejsce w kategorii jakość obsługi i innych kryteriów satysfakcji klientów w rankingu gazetaprawna.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

AEO
PLAEOC320000110041