Dlaczego wynajem

Odwieczne pytanie które zadają sobie właściciele salonów coraz częściej – Czy bardziej mi się opłaca zakupić czy wypożyczyć drogi ale wysokiej klasy sprzęt medyczny ?

Każdy przedsiębiorca który prowadzi salon kosmetyczny, staje przed ważnym pytaniem – W jaki sposób wyróżnić swoje usługi? Co jest lepsze? W co najlepiej inwestować? No i najważniejsze – Czy lepiej kupić sprzęt czy, zdać się na profesjonalistów i go wynająć?

DLACZEGO WYPOŻYCZALNIA JEST LEPSZĄ I BEZPIECZNIEJSZĄ OPCJĄ? W związku z szybkim rozwojem nowych technologii w kosmetologii odpowiedź jest prosta – lepiej wynająć wysokiej klasy urządzenia medyczno-kosmetyczne, niż zainwestować bardzo wysoki budżet w urządzenie, którego zwrot nastąpi po kilku latach intensywnej działalności. Trzeba też pamiętać, że to urządzenie będzie „innowacyjne” maksymalnie rok– później do sprzedaży trafią nowe rozwiązania, a właściciel salonu zostaje z wieloletnim kredytem lub leasingiem.

Wychodzimy z założenia, że wynajem jest bardziej opłacalny dla obu stron. Każdy klient może dowolnie i elastycznie kształtować ceny, nie ponoszą ryzyka kredytów oraz leasingów, a termin wypożyczenia można dostosować do potrzeb swoich klientów.  Wyróżniamy się na tle konkurencji posiadając najnowocześniejszy sprzęt i elastyczną ofertę.

Nowoczesny sprzęt pozwalający na zbudowanie oferty innowacyjnych zabiegów z pewnością buduje dobry wizerunek salonu i dodaje prestiżu. Przy wynajmie sprzętu w naszej firmie otrzymują Państwo dostęp do materiałów marketingowych oraz specjalny dedykowany pakiet dla każdego salonu!